Blog

suknia-slubna-w-stylu-boho

Styl Boho. Suknia ślubna nie tylko na plażę

Styl Boho. Suknie ślubne nie tylko na plażę

Styl boho w stylistyce ślubnej od lat zajmuje jedną z czołowych pozycji. Suknia ślubna w stylu boho  kojarzona była przede wszystkim z ceremoniami ślubnymi odbywającymi się na plaży lub w ogrodowych sceneriach. Czy suknia w stylu boho odnajdzie się w grubych, kościelnych murach? Ależ tak! Świadczy o tym ilość zamawianych w naszym salonie sukien w tym właśnie stylu.

Dlaczego Boho?

Skąd wynika tak wielka popularność stylu boho w modzie ślubnej? Czym się charakteryzuje? Przede wszystkim to połączenie swobody, naturalnego uroku, kwietnych motywów z małym prztyczkiem w nos dla konwenansów… Jeśli w codziennym życiu jesteśmy wielbicielkami swobody w ubiorze, lubimy bawić się modą, cechuje nas otwartość i cenimy komfort, dlaczego nie zachować tego stylu w najważniejszym dla nas dniu?

Jakie są suknie w stylu Boho?

Suknie ślubne w stylu boho charakteryzuje swoboda, naturalność, zwiewność i dowolność. Materiały stosowane na suknie ślubne to zwiewne szyfony, muśliny, delikatne koronki z kwiecistymi motywami. Nadają one sukniom lekkości i swobody. Delikatnie otulają sylwetkę panny młodej, dając je nieskrępowaną swobodę ruchów. Suknie są luźne, długie. Brak tu sztywnych gorsetów i obfitych warstw tiulu. W ich miejscu znajdziemy miękkie topy z subtelnie udrapowanymi dekoltami, długie rękawy z francuskiej koronki i kokardy wiązane w pasie podkreślające talię. Zamiast cekinów i perełek panny młode wybierają koronki i naturalne kwiaty. Taka jest właśnie nasza suknia  Adell i Can .

Dla kogo suknia ślubna w stylu Boho?

Można powiedzieć, że dla każdej Panny Młodej. Dzięki wielu możliwościom drapowania, swobodnego upięcia, a także miękkim materiałom i dowolności w doborze dodatków, mamy możliwość zaakcentować swój indywidualizm, podkreślić nasze atrybuty sylwetki, ukryć niedoskonałości. Nie bez znaczenia przy wyborze sukni ślubnej jest komfort jej noszenia i tutaj styl Boho wręcz go gwarantuje. Z pewnością wybór sukni ślubnej w tym stylu wiąże się często z przezwyciężeniem tradycyjnego modelu weselnych kreacji.  Pamiętajmy, że suknia ślubna jest dla nas, my jesteśmy najważniejsi w tym dniu. Warto wiec suknią podkreślić swoją osobowość, wyrazić siebie. Więc jeśli w duszy jesteśmy niepoprawnymi marzycielkami, kochamy swobodę, naturalność i chcemy się w najważniejszym dla nas dniu czuć wyjątkowo i komfortowo, przymierzmy jeden z modeli sukien w stylu Boho.