Blog

inlove-studio-mody

Targi Ślubne

Targi  Ślubne- Studio Mody In Love

Cyklicznie odbywające się targi ślubne to doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi klientami i zaprezentowania swojej oferty. W jednym miejscu znajdziecie wszystko, czego możecie potrzebować w trakcie przygotowywania się do Wielkiego Dnia.

Nie tylko suknie…

Na wybiegach modelki prezentują aktualne trendy, które obowiązują w modzie ślubnej. Przyszłe panny młode podpatrują także najmodniejsze ślubne upięcia włosów, natomiast wybór modeli obrączek przyprawia o zawrót głowy! Pracownie krawieckie i domy mody ślubnej mają szansę zaprezentować własne projekty szerszej publiczności. Narzeczeni mogą z wielu propozycji wyłowić te, które idealnie pasują do nich. Jeśli nie czujemy się na siłach podołać organizacyjnemu wyzwaniu, jakim jest ślub i przyjęcie weselne, wtedy pomocą służą nam liczne agencje, które zajmują się organizowaniem imprez weselnych od A do Z. Na targach znajdziemy także propozycje zespołów muzycznych, które zapewnić mogą oprawę muzyczną naszej ceremonii. Często prezentują nam swój repertuar, dzięki czemu mamy możliwość ocenić, czy ‘to jest to’… Znajdziemy tu także firmy zajmujące się oprawą fotograficzną i filmową wesela. Prezentowane przez nich portfolio pokazują ich możliwości. Branżę jubilerską reprezentują stoiska, które oferują szeroki wybór biżuterii, w końcu nie tylko obrączki są na weselu niezbędne! Panna młoda zawsze wygląda pięknie, o co dbają nie tylko krawcy i fryzjerzy, ale także kosmetyczki. Z pewnością znajdziemy na targach ślubnych szereg informacji i inspiracji, jak sprawić, by ten jedyny w życiu Wielki Dzień był perfekcyjny i niezapomniany.

Targi ślubne Rzeszów, Kraków…

Branża ślubna to dla nas chleb powszedni, dlatego staramy się regularnie bywać na targach zarówno po to, by oferować nasze usługi, ale także, by czerpać inspiracje i śledzić aktualne trendy w modzie ślubnej. Wyjazd na targi zawsze owocuje nie tylko nowymi zleceniami, ale przede wszystkim nowymi i ciekawymi znajomościami. Dlatego polecamy takie imprezy i ilekroć odbywają się targi ślubne w Rzeszowie, Krakowie czy Łodzi- my tam jesteśmy i z dumą prezentujemy swoje wyroby. Zapraszamy na najbliższe targi w Rzeszowie!  Już 19 i 20 stycznia 2019 w Jasionce odbędą się XIII Targi Ślubne. Studio mody In Love będzie w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena. Będzie nam miło spotkać się z Wami!

Targi ślubne to nie tylko miejsce dla wystawców oferujących swoje usługi. Na odwiedzających czekają z reguły liczne atrakcje, konkursy i promocje. W jednym miejscu skupione są branże ślubne i około ślubne. Wszystko, co potrzebne, aby zorganizować perfekcyjny i wymarzony ślub, jest w zasięgu ręki!